• Popoludnie s knihou v ŠKD

• V ŠKD sme si pripravili popoludnie s dvojičkami Dankou a Jankou. Kniha od Márie Ďuríčkovej patrí k ozajstným slovenským „bestsellerom“, veď rok čo rok na nej odrastajú takmer všetci prví samostatní čitatelia. Dvojičky Danka a Janka Botkové sú navlas rovnaké, a tak keď sa Janka pozrie do zrkadla, nie je si istá, či vidí seba alebo sestru Danku a keď sa Danka pozrie na Janku, nevie naisto, či vidí sestru alebo seba v zrkadle...

Najprv sme si spoločne knihu prelistovali, prečítali príbeh o Gevenduche a následne sme si  tento príbeh pozreli. V závere si deti Danku a Janku vymaľovali.

• Pudingové popoludnie v ŠKD

• Určite všetky deti na svete milujú puding a radi pomáhajú mamičkám pri varení. Tento krát si to sami mohli vyskúšať v našom ŠKD. Veľmi sme sa tešili, že sa nám spoločne podarilo uvariť chutný dvojfarebný puding s jahodami a piškótami.