• Výroba vianočných svietnikov v ŠKD

• Vianočné prípravy zahŕňajú aj výrobu vianočného svietnika, ktorý sa zvyčajne kladie na štedrovečerný stôl. Sviečka sa zvykne zapáliť betlehemským svetlom. Vyrobiť si svietnik nie je vôbec náročné. Veď posúdte sami, ako sa našim žiakom v ŠKD darilo.

• Volejbalový turnaj "Memorial Ľuboša Tyliščáka"

• Dňa 9.12.2022 sa v telocvični Spojenej školy konal 4.ročník volejbalového turnaja "Memorial Ľuboša Tyliščáka". V športovom zápolení 5 tímov z organizácie pôsobiacich v našej obci najlepšie obstálo a umiestnilo sa na prvom mieste družstvo Špeciálnej základnej školy. Srdečne blahoželáme a veľmi pekne ďakujeme všetkým zúčastneným, za výborný športový výkon a super reprezentáciu našej školy.

• Mikuláš u nás v škole

• Mikuláš patrí medzi obľúbené akcie našej školy. Ani v tomto roku na nás nezabudol a opäť k nám prišiel so svojimi pomocníkmi. Plní očakávania sme si pripravili piesne a básne pre nášho Mikuláša aj jeho pomocníkov. Priniesol deťom samé dobrôtky, za ktoré mu pekne poďakovali. O veselej atmosfére a dobrej nálade počas návštevy svedčia úsmevy ale aj slzičky našich detí. Mikuláš tešíme sa na teba o rok zas!

• 3. miesto v celoslovenskej prehliadke WAY OF ART

• 3. miesto v celoslovenskej prehliadke WAY OF ART OZ Creativ People, Mesto Liptovský Mikuláš, Dom Kultúry Liptovský Mikuláš vyhlásilo celoslovenskú  prehliadku handicapovaných umelcov pod názvom WAY OF ART. Dvanásť žiakov sa zapojilo  do výtvarnej súťaže. V kategórii juniori sa na treťom mieste umiestnila žiačka Loriana Siváková z 5. ročníka s prácou Slnečnice. Víťazke srdečne blahoželáme. Rovnako aj ostatným žiakom, ktorých práce boli zaslané do tejto súťaže.