• Slávnostné ukončenie šk. roka 2022/2023

• Dňa 30. júna 2023 sa naši žiaci slávnostne rozlúčili so školským rokom 2022/2023. Po zaznení štátnej hymny sme si vypočuli príhovor pani riaditeľky Mgr. Marianny Felegiovej, v ktorom zhodnotila ukončený  školský rok, odovzdala odmeny a diplomy žiakom, ktorí sa počas roka zapojili do rôznych výtvarných súťaží a takto  reprezentovali našu školu. Všetkým prajeme leto plné zážitkov, oddychu a tešíme sa na nový školský rok 2023/2024.

• Rozlúčka našich deviatakov

• Keď sme prvýkrát prišli do tejto školy, boli sme malé deti. S pomocou učiteliek sme prekonávali prvé ťažkosti. Pri začiatočných pokusoch o písanie nás ruka neposlúchala. Písmenká v učebnici mám poskakovali, že sa nedali prečítať. Na hodinách počtov nám prsty nestačili na počítanie. Deväť rokov ubehlo ako voda. Dnes vieme písať, čítať a počítať. Nastal čas, kedy treba odísť. Lúčime sa so školou, spolužiakmi a učiteľmi. Ďakujeme všetkým za vynaloženú námahu a starostlivosť. Prajeme vám veľa zdravia, úspechov - a dovidenia!

“Čas jedného dňa nás rozdelí, na naše miesto prídu iní, ale už nikto nebude ako MY!