• Vianočná besiedka 2023

• Dňa 13.12. 2023 sa v našej škole konala Vianočná besiedka, ktorá spríjemnila žiakom aj ich blízkym adventný čas. Žiaci svoje vystúpenia venovali mamičkám, babičkám, oteckom a všetkým, ktorí sa prišli v predvianočnom čase potešiť a na chvíľu si oddýchnuť od predvianočného zhonu. Po programe nasledovalo malé občerstvenie v podobe koláčikov a teplého čaju. Veríme, že sme všetci spolu prežili príjemné predvianočné popoludnie.

• Včelie produkty

• Dňa 7.12. sa naši žiaci zúčastnili prednášky v Komunitnom centre s názvom "Včelie produkty". Dozvedeli sme sa, že výsledkom usilovnej práce včiel sú okrem medu aj ďalšie prírodné liečivá. Patrí k nim najmä včelí peľ, vosk, propolis či materská kašička. Žiaci si v závere pochutnali na rohlíku so sladkým medom.

• Mikuláš u nás v škole

• Tak ako každý rok, aj tento zavítal v našej škole Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom. V mnohých triedach žiaci skladali čertíkovi sľub, že sa polepšia a zároveň zarecitovali alebo zaspievali Mikulášovi  svoje pripravené básne či piesne. Anjel ich obdaroval sladkým balíčkom. Bol to pekný deň, žiaci boli  plní očakávania a tešili sa na ďalší príchod Mikuláša.