• 09.03.2021 10:13
      • Riaditeľka ŠPECIÁLNEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLY v  Zborove oznamuje zákonným zástupcom žiakov, že od 08.03.2021 (pondelok) všetky ročníky začínajú PREZENČNÚ VÝUČBU v budove školy.

Do školy môžu prísť žiaci, ktorých sa aspoň jeden z rodičov preukáže negatívnym testom na ochorenie COVID-19 nie starším ako 7 dní.

V prípade, ak zákonný zástupca žiaka neabsolvuje testovanie a z toho dôvodu sa jeho dieťa nebude zúčastňovať vyučovania tak:

- zákonný zástupca žiaka je povinný zabezpečiť kontakt so školou. Ak tak neurobí v priebehu 5 dní školského vyučovania, je to považované za zanedbávanie povinnej školskej dochádzky a riaditeľ školy bude kontaktovať ÚPSVAR SR s hlásením o jej zanedbávaní.

- ak neprítomnosť na prezenčnom vyučovaní bude dlhšia ako 15 vyučovacích dní a rodič nezabezpečí kontakt so školou, žiak môže byť komisionálne preskúšaný z učiva daného ročníka.

Mgr. Jana Lukáčová