• Účelové cvičenie v prírode

• Dňa 13. októbra sa na našej škole konalo účelové cvičenie. V teoretickej časti nám pán Hnatko porozprával dôležité informácie: ako  predchádzať požiarom, ako sa správať počas požiaru a veľa iných dôležitých vedomostí. Praktická časť bola zameraná na aktívny pohyb a pobyt v prírode, jej poznávanie a ochrana.

• Včielky

• Dňa  12. oktobra 2023 sa deti zo školského klubu zúčastnili na zaujímavom podujatí v našej obci. Prešli sme náučným chodníkom, kde sme si vypočuli zaujímavý výklad o živote včiel. Na záver sme si pozreli ako sa včely na zimu krmia. Odniesli sme si pekný zažitok aj nové poznatky.

• Hornošarišské osvetové stredisko v Bardejove - exkurzia

• Naši najmladší žiaci sa zúčastnili na tvorivých dielňach - výchovnovzdelávacích aktivitách, ktoré sa realizovali v Hornošarišskom osvetovom stredisku v Bardejove. Pripravené tvorivé aktivity sa žiakom veľmi páčili, podporili rozvoj ich výtvarného prejavu, estetického cítenia a vyskúšali ich zručnosť a trpezlivosť. Táto forma zážitkového učenia v novom prostredí bola pre žiakov zaujímavá a obohacujúca.